INFORMACE K PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY OD 3. 5. 2021

30. 4. 2021

Na základě novelizovaného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních, s účinností od 3. 5. 2021 je povolena osobní přítomnost všech dětí v mateřských školách v Pardubickém kraji.

Nahlašte docházku Vašich dětí bezodkladně, nejpozději do 11h v pátek 30.4. z důvodu objednání potravin. Děkujeme

PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY OD 12. 4. 2021

7. 4. 2021

22. 4. 2021 aktualizace

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v návaznosti na jednání Vlády ČR dne 6. dubna 2021 bylo vydáno:

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních a 1. fázi
rozvolnění (Č. j.: MZDR 14600/2021-1/MIN/KAN) umožňuje osobní přítomnost na vzdělávání nově od 12. 4. 2021:

- dětem plnící povinné předškolní vzdělávání
- dětem, jejichž rodiče spadají pod IZS

Docházku dětí od IZS nahlašte do pátku 9.4. do 13h.

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ VE ŠKOLÁCH

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ K TESTOVÁNÍ DĚTÍ

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ K TESTOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

Podrobné informace k provozu v naší mateřské škole najdete v souboru POKYN ŘEDITELKY.

Primárně budeme k testování používat antigenními testy: SARS-COV-2 LEPU ANTIGEN RYCHLOTEST.

ZDE najdete instruktážní video a další informace k provádění LEPU testů, testování provádějí zákonní zástupci v prostorách Mš.

ZDE najdete instruktážní video k Singleclan testům, na které budeme postupně přecházet po spotřebování všech Lepu testů

V případě, ze nechcete použit Lepu test/ Singlecean, který má naše škola k dispozici k testování, je možné si přinést vlastní antigenni test (Vámi hrazený) dle Vašeho výběru.

Podmínkou je, aby test patřil mezi schválené testy dle seznamu Ministerstva zdravotnictví ČR a testování musí proběhnout v prostorách školy. Nezapomeňte si prostudovat návod!

V případě, že budete používat vlastní test, je nutné nám nahlásit konkrétní typ testu a pod jakým pořadovým číslem ho v seznamu schválených antigenních testů nalezneme.

V případě pondělního testování nahlaste typ testu nejpozději v pátek do 12h, v případě čtvrtečního testování nahlaste typ testu nejpozději ve středu do 12h.

Pro první testování v pondělí 12.4. můžete hlásit typ Vašeho testu do neděle do 12h.

ZDE najdete seznam schválených antigenních testů

vkládáme odkaz na stránky ohledně OČR

V Holicích dne 22.4.2021          L. Sedláková, ředitelka školy

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY -
USNESENÍ VLÁDY ZE DNE 26. 2. 2021

27. 2. 2021

Vážení rodiče,

na základě nařízení vlády ze včera, t.j. 26.2., bude mateřská škola uzavřena od 1. 3. 2021.
O znovu otevření Vás budeme informovat.

V této době budeme pravidelně zasílat materiály pro distanční vzdělávání předškolákům na e-mail a tyto aktivity také sdílet na našich facebookových stránkách pro ostatní dětí.

MŠMT by mělo vydat pokyn k distančnímu vzdělávání v mateřských školách. Pokud by došlo k nějaké změně ve způsobu poskytování distančního vzdělávání, než jsme dělali doposud, budeme Vás informovat.

Za každý uzavřený týden bude následně odečtena poměrná část ve vyúčtování stravného a školného na konci školního roku.

OČR- MATEŘSKÁ ŠKOLA JIŽ NEVYDÁVÁ POTVRZENÍ!

Žadatel vyplní ve formuláři čestné prohlášení.
S dalšími dotazy ohledně OČR se prosím obracejte přímo na ČSSZ.

Informace k OČR

Formulář pro OČR

Děkujeme za pochopení a sledujte naše stránky pro další informace.

DRŽTE SE ... KOLEKTIV MŠ STAROHOLICKÁ